PRZEGLĄDASZ STARĄ WERSJĘ STRONY MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ

Strona będzie działała do końca czerwca ! Więcej na ten temat

headerphoto

Święta, święta i po konkursie...

Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie w miesiącu kwietniu 2013r. zorganizowała konkurs pt. „Ozdoba stołu wielkanocnego”, który polegał na wykonaniu dekoracji świątecznej dowolną techniką.

Dnia 17. 04. 2013 r. Komisja w składzie:
1) Katarzyna Pura
2) Ewelina Górska
3) Iza Brant-Szehidewicz
dokonała oceny 16 prac, które wpłynęły od dzieci ze szkoły podstawowej w Zabłudowie.

Kategoria kl. III-VI:
I miejsce zajęła Kinga Weronika Dudko, II miejsce Patrycja Szymborska, III miejsce Gabriela Młodzianowska (laureatki trzech pierwszych miejsc otrzymały nagrody książkowe). Wyróżnienie otrzymała Maja

W kategorii kl. O-II osobami nagrodzonymi w konkursie są: Aleksandra Kraczyna, Antonina Sacharewicz, Mateusz Petelski, Martyna Andrejczuk, Szymon Kalinowski, Kacper Majczak.

Wyróżnienie w wyżej wymienionej kategorii otrzymują: Patrycja Górska, Julia Gryguć, Paulina Bonifatiuk, Magda Andrejuk, Gabriela Kleszczewska, Paulina Hermanowska.

Konkurs obejmował także filie biblioteczne w Rafałówce i Rybołach.

Wszystkie prace biorące udział w konkursie

Miejsce I – praca Kingi Weroniki Dudko

2013-05-01