PRZEGLĄDASZ STARĄ WERSJĘ STRONY MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ

Strona będzie działała do końca czerwca ! Więcej na ten temat

headerphoto

Najmłodsi aktorzy

W dniu 22.05.2013r. dwa zespoły z naszej gminy wzięły udział w przeglądzie teatrów młodzieżowych i dziecięcych MELPOMENA 2013 w JUCHNOWCU KOŚCIELNYM. Wyróżnienie dostał zespół ,,ISKIERKA'' ze Szkoły Podstawowej w Rafałówce za scenografię i kostiumy w przedstawieniu pt. ,,Czerwony kapturek szuka księcia" w reżyserii pani Barbary Turowskiej i pani Ireny Piłaszewicz. Wyróżnienie przyznano zespołowi dziecięcemu - ,,RYBOŁKI'' z wiejskiego Domu Kultury w Rybołach za atrakcyjną scenografię, piękne formy lalkowe oraz barwny kolaż wątków, motywów i postaci bajkowych w przedstawieniu pt. ,,PINOKIO'' w reżyserii pani Lidii Martyniuk oraz pani Elżbiety Bonifatiuk. Oprócz tego przyznano dwa dodatkowe wyróżnienia indywidualne dla najmłodszego uczestnika konkursu z zespołu RYBOŁKI a mianowicie dostali je: ALICJA CHOĆKO i JAKUB FIEDORUK za rolę Gęsi w przedstawieniu ,,PINOKIO''. Wręczenie nagród odbyło się w piątek 24.05.2013. w Juchnowcu Kościelnym.

2013-05-31

Wejść na stronę: