BIBLIOTEKA CYFROWA – LEGIMI

Legimi📲📚. Tysiące e-booków do czytania za darmo na czytnikach, tabletach i smartfonach Legimi. Tysiące ebooków do czytania za darmo na czytnikach, tabletach i smartfonach.📔📓📒📖📚📲📱📱

Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie w ramach Podlaskiego Konsorcjum przystąpiła do wypożyczalni e-książek LEGIMI. ‼️‼️‼️ Platforma Legimi oferuje możliwość wypożyczania e-książek, które czytać można na komputerze, smartfonie, tablecie lub czytniku.📲 Do Państwa dyspozycji jest ponad 55.500 e-booków (kryminały, fantastyka, romanse, sensacja, thriller, horror, książki dla dzieci i młodzieży, poradniki, podręczniki do nauki języków obcych, publikacje popularnonaukowe – baza tytułów jest ciągle rozbudowywana).

Co należy zrobić, aby uzyskać dostęp do LEGIMI❓❓❓

1. Być zarejestrowanym Czytelnikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabłudowie .
2. Kody uprawniające do zarejestrowania się w Legimi i korzystania z jego zasobów można otrzymać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zabłudowie .
3. Bibliotekarz wyda Kod WYŁĄCZNIE zarejestrowanym czytelnikom. Czytelnicy z nieuregulowanymi zobowiązaniami wobec Biblioteki przed otrzymaniem kodu muszą najpierw uregulować wszelkie należności.
4. Bibliotekarz wyda unikalny kod PIN z miesięcznym okresem ważności, umożliwiający dostęp do wirtualnej czytelni LEGIMI.
5. Każdy czytelnik może otrzymać 1 kod dostępu do platformy LEGIMI.
Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
1. Wejść na stronę: legimi.pl, podać otrzymany od biblioteki kod i założyć darmowe konto.
2. Pobrać bezpłatną aplikację LEGIMI.
3. Zalogować się do aplikacji i rozpocząć przygodę czytelniczą.
Można czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach: tablet, smartfon, czytnik, komputer (lista rekomendowanych urządzeń http://www.legimi.pl/pobierz-legimi/).