„Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2020”

Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie jest Beneficjentem Programu Instytutu Książki „Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2020”. Celem programu jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do nowoczesnych technologii i wyrównanie szans mieszkańców miejscowości w gminach o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca poprzez wyposażenie bibliotek w tych gminach w nowoczesny sprzęt komputerowy. W ramach przyznanego dofinansowania w wysokości 25.500,00 zł zakupiono:

• 1 zestaw komputerowy – serwer
  • 4 zestawy komputerowe