Spotkanie z Anną Czerwińską – Rydel

15 maja 2014, w ramach działania DKK, w naszej bibliotece odbyło  się spotkanie z panią Anną Czerwińską-Rydel autorką książek dla dzieci i młodzieży. W spotkaniu wzięli udział uczniowie kl. IV Szkoły podstawowej wraz z Panią Joanną Łajewską- Talipską. Autorka opowiadała zgromadzonym o swojej przygodzie z pisaniem. Czytała fragmenty książki „W podróży ze skrzypcami. Opowieść o Henryku Wieniawskim”, dzięki której młodzież bliżej poznała tajniki grania na skrzypcach.

Spotkanie zakończone było serią licznych pytań oraz mnóstwem autografów.

SDC11420.JPG małe

Każdy z uczestników spotkania mógł kupić dwa tytuły książek naszego gościa. Książki Pani Anny Czerwińskiej-Rydel do wypożyczenia będą w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zabłudowie oraz filiach w Rybołach i Rafałówce w miesiącu czerwcu.

Serdecznie zapraszamy.

SDC11414.JPG małe