STEFAN ŻEROMSKI – TEST

Rok 2014 to 150 rocznica urodzin Stefana Żeromskiego. Z tej właśnie okazji w dniu 28.05.2014 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zabłudowie odbył się test dla uczniów Gimnazjum z wiedzy o życiu i twórczości Stefana Żeromskiego. W teście udział wzięło 12 osób, które musiały sobie poradzić z 10 pytaniami przygotowanymi przez bibliotekę.

SDC11447.JPG M
Ku naszemu zdziwieniu nikt nie otrzymał miejsca I, natomiast aż siedem osób zdobyło miejsce II. Największym problemem okazało się pytanie dotyczące o ilość żon Żeromskiego.

SDC11451.JPG M