KOLOROWA JESIEŃ ZA NAMI

Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie w październiku 2014 r. organizowała konkurs pt. ” Kolorowa jesień”, który polegał na wykonaniu pejzażu jesiennego z wykorzystaniem darów jesiennej pory roku. W konkursie wzięło udział 17 uczestników.
Komisja składająca się z użytkowników biblioteki postanowiła, że
I miejsce w konkursie zajęła Kinga Weronika Dudko, dwie osoby zajęły miejsce II – Maria Szotko oraz Paulina Bonifatiuk jak również dwie osoby zajęły miejsce III – Kacper Szotko oraz Natalia Picewicz. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

IMG_0003         PRACA KINGI WERONIKI DUDKO –

NASZEJ LAUREATKI