KOCHANI MOI ZAPISZCIE MNIE DO BIBLIOTEKI

Akcja pod hasłem „Kochani moi zapiszcie mnie do biblioteki”, organizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Zabłudowie od stycznia do połowy listopada 2014 roku, polegała na zarejestrowaniu jak największej liczby najmłodszych czytelników biblioteki – dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Brane pod uwagę były dzieci, które do tej pory nie korzystały z usług biblioteki.
Nowo zarejestrowani czytelnicy wypożyczyli wspólnie 601 pozycji książkowych. Najbardziej aktywne dzieci, które wypożyczyły w wyżej wymienionym okresie najwięcej książek to: Nikola Borowska Borsuk (przedszkole), Michał Biernacki (zerówka) oraz Michalina Kiluk (klasa I).

Dodatkowo akcja wzbogacona była o działania „Milusińscy słuchają, jak ich opiekunowie czytają”.SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA