WALENTYNKOWA LOTERIA

W dniu 14.02.2015, w którym odbyła się loteria, Miejską Bibliotekę w Zabłudowie odwiedziło 11 osób. Wypożyczonych zostało łącznie 60 książek. Wśród wszystkich czytelników odwiedzających w tym dniu bibliotekę wylosowana została nagroda książkowa, która przypadła czytelnikowi dorosłemu. Czytelnikiem tym okazała się Pani Elżbieta Szakoła. Natomiast czytelnikiem najmłodszym, który w danym dniu wypożyczył najwięcej książeczek dziecięcych okazała się Julia Mielko. W losowaniu dodatkowym przypadł jej kolorowy notesik.
Następne losowanie związane będzie z dniem 8 marca – Dzień Kobiet. Odbędzie się ono dnia 9 marca, ponieważ Święto Kobiet przypada w tym roku w niedzielę.
Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w naszej loterii fantowej.