WIZYTA W KRAINIE NIESNU

We wtorek 3.03.2105 roku tuż po godzinie 13.30 w naszej placówce bibliotecznej odbyło się spotkanie autorskie z przesympatyczną Joanną Preisner.
Joanna Preisner – Pochodzi z niedużego miasta – Jasła, gdzie już od najmłodszych lat rozwijała swoje pasje, nie tylko literackie, ale i muzyczne. Z książkami jest związana od dziecka. W gimnazjum pisała wiersze, które zostały docenione m.in. w konkursach ogólnopolskich. Teraz jednak skupiona jest na prozie dla dzieci.
Obecnie mieszka w Rzeszowie, gdzie studiuje filologię angielską na Uniwersytecie Rzeszowskim, kształcąc się na przyszłego tłumacza. W książkach szczególnie ceni sobie nietuzinkowy humor oraz niczym nieskrępowaną kreatywność.
Spotkanie w naszej bibliotece miało charakter warsztatowy. Dzieci z klasy II przeniosły się na chwilę  w świat magii i z przyjemnością wysłuchały fragmentów książki „Dzieciaki z Krainy Niesnu. Tajemnica strażnika”. Następnie wykonywały ilustracje do książki.
Spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze a zakończone zostało rozdaniem cukierków przez Pandę Wandę oraz rozdaniem autografów.

IMG_0030IMG_0033IMG_0039IMG_0040IMG_0044IMG_0052

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Internet
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie oraz filie biblioteczne w Rafałówce i Rybołach zapraszają do korzystania z darmowego dostępu do internetu w swoich placówkach. Pobierz regulamin korzystania z komputera w Naszej Bibliotece.
Nowości wydawnicze
Znajdź nas na facebook’u
Statystyki
Wyświetleń strony:
Darmowy licznik odwiedzin
Najnowsze komentarze
Darmowy Internet
Darmowy internet