SPOTKANIE AUTORSKIE Z MAŁGORZATĄ IWANOWICZ

W dniu 28.05.2015r. w bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z panią Małgorzatą Iwanowicz dla uczniów klasy VI Szkoły Podstawowej. Temat spotkania dotyczył porozumiewania się bez przemocy. Spotkanie odbyło się w postaci warsztatów
z konstruktywnego rozwiązywania konfliktów w szkole i poza nią.
Warsztaty przeprowadzone przez panią Iwanowicz pozwoliły młodzieży zrozumieć istotę konfliktu, agresji słownej, wyposażył w wiedzę niezbędną do porozumiewania się bez przemocy oraz techniki rozwiązywania problemów szkolnych jak również domowych.

IMG_0069IMG_0071IMG_0072IMG_0074IMG_0082IMG_0085