WYNIKI LOTERII Z OKAZJI DNIA MATKI

Wśród czytelników którzy w dniu 26.05.2015r. (DZIEŃ MATKI) odwiedzili bibliotekę
i wypożyczyli książki została wylosowana nagroda książkowa. W tym dniu bibliotekę odwiedziło ponad 25 czytelników.
Zwycięzcą nagrody książkowej w tym dniu została Pani LUCYNA KOWALSKA. Natomiast laureatką w wypożyczaniu książeczek dla najmłodszych została JULIA MIELKO (czterolatka), która wylosowała skarbonkę słonika.
Serdeczne gratulacje wszystkim osobom biorącym udział w naszej loterii.IMG_0092IMG_0091