TWÓRCA „KLANU” W BIBLIOTECE

W ramach działania w naszej placówce Dyskusyjnego Klubu Książki, dnia 19 października odbyło się spotkanie autorskie z Panem Jackiem Getnerem. Nasz gość to pisarz, scenarzysta, dramaturg. Laureat licznych konkursów pisarskich i dramaturgicznych, jak również autor scenariuszy seriali telewizyjnych (KLAN, DALEKO OD NOSZY, MALANOWSKI I PARTNERZY) i dialogów do fabularnych gier komputerowych (WIEDŹMIN 2). Pan Jacek jest też twórcą kryminałów, gdzie głównym bohaterem jest detektyw geniusz: Jacek Przypadek. Książki o jego perypetiach dostępne będą również w naszej bibliotece.
Spotkanie odbyło się w bardzo sympatycznej atmosferze a zakończone zostało słodkim poczęstunkiem.

Pan Przypadek i korpoludkiIMG_0203IMG_0213