O GRZECZNOŚCI NA CO DZIEŃ, NIE TYLKO JĘZYKOWEJ

W miesiącu listopadzie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zabłudowie odbył się warsztat językowy – KULTURA JĘZYKA. W spotkaniu interaktywnym z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej wzięła udział klasa II gimnazjum pod kierunkiem Pani Małgorzaty Iwanowicz. Celem warsztatów było poznanie zasad kultury języka polskiego, wyrobienie postawy szacunku dla mowy polskiej, uwrażliwianie na piękno polszczyzny. Spotkanie zakończone zostało manifestem dotyczącym tego, czego młodzież uczestnicząca w spotkaniu nie toleruje na co dzień.

SDC11646 SDC11648 SDC11656 SDC11660