BOMBKI

W miesiącu grudniu 2015 r. i styczniu 2016 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie organizowała konkurs pod hasłem: „Mój pomysł na …bombkę”. W konkursie wzięło udział 26 uczestników. Były również dwie osoby, które wykonały ozdobę choinkową, mianowicie łańcuch stworzony z cukierków.
Miejsce I w konkursie zajął Wojciech Rubczewski, który wykonał bombkę ozdobioną lampkami, miejsce II otrzymał Tomek Wysocki, natomiast miejsce III przypadło Ani Aleksiejczuk-Szotko.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w różnego rodzaju konkursach organizowanych przez naszą placówkę.
Konkursem objęte były również filie biblioteczne w Rafałówce oraz RybołachSDC11675