„DZIEJE WSI RAFAŁÓWKA”

Wszystkich zainteresowanych historią wsi należącej do gminy Zabłudów, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z książką Anny Ostapowicz „Dzieje wsi Rafałówka”. Książka zawiera informacje dotyczące wsi Rafałówka od roku 1568 do czasów dzisiejszych, wspomnienia mieszkańców wypełnione osobistymi doświadczeniami, czarno–białe zdjęcia ukazujące jej życie codzienne. Książka ukazała się pod koniec grudnia 2015 r. i jest już dostępna w MBP w Zabłudowie oraz filiach bibliotecznych w Rafałówce oraz Rybołach.

SDC11696

Jedna odpowiedź na „DZIEJE WSI RAFAŁÓWKA”