TEST WIEDZY O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI HENRYKA SIENKIEWICZA.

Rok 2016 ogłoszony został Rokiem Sienkiewicza, dlatego też z tej okazji w dniu 25 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zabłudowie odbył się test wiedzy o życiu i twórczości tego wybitnego polskiego pisarza. Wzięło w nim udział 18 uczniów z kl. II a Gimnazjum w Zabłudowie.

Laureatami testu zostali Michał Dakowicz oraz Rafał Szczepański, którzy na możliwych 22 punktów uzyskali ich jednakową ilość – 20.

Dla zwycięzców przewidziane zostały nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników, którzy wykażą się wiedzą o Sienkiewiczu, nauczyciel języka polskiego również przewidział nagrodę – niespodziankę.

SDC11757SDC11760SDC11761SDC11765SDC11767