NOWOŚCI

Wszystkich miłośników przygody z książką serdecznie zapraszamy po nowości książkowe do naszej placówki bibliotecznej. Wśród ciekawych pozycji znalazły się m.in. : Emily Giffin – „Pierwsza przychodzi miłość”, Hanna Bakuła – „Świat Hani Bani”, Paul Finch – „Stalkerzy”, Witold Orzechowski – „Kobiety bez wstydu”, Simon Scarrow – „Orły Imperium. Kohorta”, Małgorzata Łatka – „Kamfora”, Ben Ken – Trylogia „Kroniki Zapomnianego Legionu”, Peter James – „Dom na wzgórzu”, Gabriela Gargaś – „Wybacz mi”, Alek Rogoziński – „Jak cię zabić, kochanie”, i wiele wiele innych. W naszej ofercie każdy znajdzie sobie coś, co jest warte przeczytania.

Książki zakupione zostały z Programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”.