„CO WYPANDA A CO NIE WYPANDA” – WARSZTATY Z OLĄ CIEŚLAK

sdc11950W pewien październikowy poranek Miejską Bibliotekę Publiczną w Zabłudowie odwiedziły…pandy. A wszystko to za sprawą warsztatów przeprowadzonych dla klasy III przez Panią Olę Cieślak, która jest ilustratorką oraz autorką tekstów. Na spotkaniu z tak niezwykłym gościem omówiona została książeczka Pani Oli pt.: „Co wypanda a co nie wypanda”. W książce zawarte są niewłaściwe zachowania najmłodszych w różnych sytuacjach: podczas rozmowy, przy stole, w toalecie. Omówiona publikacja może skutecznie pomóc w wyzbyciu się złych nawyków, którymi są: jedzenie rękoma, wycieranie glutów z nosa, wydawanie wstydliwych dźwięków czy dłubanie w nosie. Jednym słowem jest to rozbrajający poradnik dobrego wychowania dla najmłodszych.

W kolejnej części warsztatów dzieciaki wykonywały przy użyciu różnych artykułów papierniczych maski niegrzecznych pand. Zabawy było mnóstwo, dzieciaki wykazały się niezwykłymi zdolnościami.

Mamy nadzieję, że tak wspaniała osoba jak Pani Ola jeszcze kiedyś do nas zawita

sdc11965

sdc11980

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Internet
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie oraz filie biblioteczne w Rafałówce i Rybołach zapraszają do korzystania z darmowego dostępu do internetu w swoich placówkach. Pobierz regulamin korzystania z komputera w Naszej Bibliotece.
Nowości wydawnicze
Znajdź nas na facebook’u
Statystyki
Wyświetleń strony:
Darmowy licznik odwiedzin
Najnowsze komentarze
Darmowy Internet
Darmowy internet