PRZYSTANEK Z KSIĄŻKĄ W BIBLIOTECE.

Na spotkaniu autorskim, które odbyło się 11 października w zabłudowskiej bibliotece, główną bohaterką była Pani Marta Fox. Spotkanie odbyło się w ramach III edycji cyklu ph.: „Przystanek z książką w bibliotece”.

Marta Fox to autorka książek dla dzieci i młodzieży, która ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Wydała ponad 40 pozycji książkowych. Tematem twórczości prozatorskiej Marty Fox są problemy dzieci i młodzieży, związane głównie z dojrzewaniem emocjonalnym.

Tematem przewodnim były emocje i marzenia oraz jak o nich rozmawiać. Pani Marta przedstawiła uczestnikom spotkania fragmenty swoich wybranych książek, odpowiednio do ich wieku (a była to klasa IV szkoły podstawowej).

Kolejnym tematem spotkania były pytania-zagadki dotyczące biblioteki i tematów jej dotyczących.

Spotkanie zakończyło się sondażem: „Co bym chciał/chciała robić w bibliotece?” przeprowadzonym przez Panią Małgorzatę Rokicką-Szymańską z Książnicy Podlaskiej – Biblioteki Publicznej Powiatu Białostockiego oraz rozdaniem autografów przez naszego gościa.

sdc11987

sdc12008

sdc11996sdc12004sdc11988sdc12013

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Internet
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie oraz filie biblioteczne w Rafałówce i Rybołach zapraszają do korzystania z darmowego dostępu do internetu w swoich placówkach. Pobierz regulamin korzystania z komputera w Naszej Bibliotece.
Nowości wydawnicze
Znajdź nas na facebook’u
Statystyki
Wyświetleń strony:
Darmowy licznik odwiedzin
Najnowsze komentarze
Darmowy Internet
Darmowy internet