W SKRÓCIE

W pierwszej połowie 2016 r. Miejska Biblioteka Publiczna oraz jej filie biblioteczne w Rybołach i Rafałówce uczestniczyły w wielu przedsięwzięciach organizowanych przez Bibliotekę Publiczną Powiatu Białostockiego. Były to różnego rodzaju spotkania autorskie (np. Wojciech Widłak), szkolenia merytoryczne bibliotekarzy (Juchnowiec Kościelny, Uhowo, Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku, Suwałki), udział w „Powiatowych aspiracjach bibliotecznych” .Organizowane były konkursy (Malowane pieśniami patriotycznymi, Mój pomysł na…bombkę, Powiatowa akcja poszukiwawczo wywiadowcza „Podwórkowe przypowieści powiatu białostockiego w przysłowiach i powiedzeniach”). Nasza placówka organizowała również testy np.: Z życia i twórczości Henryka Sienkiewicza, lekcje biblioteczne dla kl. I oraz kl. O, spotkania DKK, popularyzowała czytelnictwo poprzez akcję Fundacji im. Zbigniewa Herberta: „Czytam w podróży” – rozdawane były zakładki do książek.

Mamy nadzieję, że nasze działania zachęcą jeszcze większą liczbę odbiorców do odwiedzania Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabłudowie jak również Filii bibliotecznych w Rafałówce oraz Rybołach.

Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Internet
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie oraz filie biblioteczne w Rafałówce i Rybołach zapraszają do korzystania z darmowego dostępu do internetu w swoich placówkach. Pobierz regulamin korzystania z komputera w Naszej Bibliotece.
Nowości wydawnicze
Znajdź nas na facebook’u
Statystyki
Wyświetleń strony:
Darmowy licznik odwiedzin
Najnowsze komentarze
Darmowy Internet
Darmowy internet