DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI

dkkJeżeli nudzą cię długie jesienne wieczory, lubisz spędzać czas z książką a jeszcze bardziej lubisz dzielić się wrażeniami po przeczytanej lekturze, wstąp do MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W ZABŁUDOWIE i zapisz się do DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI. Spotkania polegały będą na przeczytaniu przez uczestników tego samego tytułu wybranej książki. Następnie po ustaleniu odpowiedniego terminu członkowie klubu spotkają się przy kawie i omówią przeczytaną książkę.

Spotkania organizowane będą czytelnikowi dorosłemu i odbywały się będą 1-2 razy na kwartał. Nie czekaj – przyjdź i przyprowadź ze sobą kogoś kto też lubi spędzać czas z książką.

ZAPRASZAMY.