„MALOWANE PIEŚNIAMI PATRIOTYCZNYMI” – PODSUMOWANIE

Paulina Bonifatiuk – filia biblioteczna w Rybołach i Martyna Choroszucha – filia biblioteczna w Rafałówce zostały wyróżnione w konkursie powiatowym „Malowane pieśniami patriotycznymi”. Nasze laureatki wykonały ilustracje do piosenki „Wojenko, Wojenko”, które zostały opublikowane w wydanym śpiewniku patriotycznym.

Konkurs został zorganizowany przez Starostwo Powiatu Białostockiego, Książnicę Podlaską wspólnie ze Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich Oddziałem Białostockim. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 9 listopada 2016r w Supraślu.