KREATYWNE SOBOTY W BIBLIOTECE

19.11.2016 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zabłudowie odbyły się pierwsze zajęcia pt: „Kreatywne soboty w bibliotece”. Podczas zajęć dzieci m.in. poznały technikę czerpania papieru, rodzaje papieru, własnoręcznie go przygotowały.

Podczas zajęć odbywały się także gry i zabawy z wykorzystaniem różnych form i rodzajów papieru.

Zajęcia będą się odbywać cyklicznie i na kolejne zapraszamy 26 listopada 2016r. Wszystkich chętnych, którzy jeszcze się nie zapisali zapraszamy ! Zajęcia trwają od 10.00 do 12.00. (2h zegarowe) i są bezpłatne 🙂 Gwarantujemy miłą atmosferę, atrakcyjne zajęcia, mnóstwo dobrej zabawy i uśmiechu!

img_0980img_0988img_0944