ANDRZEJEK CIĄG DALSZY

26.11.2016r czyli w ostatnią listopadową sobotę odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu spotkań „Kreatywne soboty w Bibliotece.” Spotkanie przyciągnęło do biblioteki liczna grupę dzieci, które poznały Andrzejkowe tradycje. Atrakcji było wiele : pudło strachu, bitwy taneczne, zabawy zręcznościowe i ruchowe, pokaz balonowy i wiele innych .

Kolejne spotkanie odbędzie się 3 grudnia, serdecznie zapraszamy. Spotkanie będzie miało charakter Mikołajkowy. Zaczynamy o 10.00 🙂
img_1081img_1073