ANDRZEJKI W RYBOŁACH

Dnia 25.11.2016r filia biblioteczna w Rybołach wspólnie z Wiejskim Domem Kultury zorganizowała zabawy andrzejkowe połączone ze Światowym Dniem Pluszowego Misia. Każde dziecko, które przyniosło pluszaka otrzymało prezent – niespodziankę. Piątkowe popołudnie obfitowało w śmiech, wróżby i zabawy zakończone dyskoteką. Przerywnikiem pomiędzy kolejnymi atrakcjami był słodki poczęstunek. Dzieci zmęczone i wyczerpane późnym wieczorem wróciły do domów śnić o andrzejkowych przepowiedniach.

img_0584img_0587