COŚ DLA NAJMŁODSZYCH CZYTELNIKÓW

29 listopada 2016 r. naszą placówkę biblioteczną odwiedziła grupa BIEDRONEK z przedszkola w Zabłudowie. Spotkanie w bibliotece rozpoczęto krótkim przedstawieniem się wszystkich dzieci. Kolejnym etapem było przybliżenie wiadomości o papierze: jego rodzaje oraz wykorzystanie. Do zabawy wykorzystane zostało również pudło strachu, w którym ukryte były różnego rodzaju przedmioty. Przy akompaniamencie piosenek dla dzieci odbyła się zabawa z chustą animacyjną (mecz papierową piłką) oraz układanką przestrzenną BAMP, z której powstawały ogromne wieże.

Pomimo, że czas był bardzo ograniczony i nie można było zrealizować wszystkich zabaw, dzieci spędziły go bardzo aktywnie i opuściły bibliotekę w Zabłudowie z uśmiechem na twarzy.

sdc12109sdc12101sdc12108