MIKOŁAJKI 2016 W BIBLIOTECE

3.12.2016r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zabłudowie odbyło się kolejne sobotnie spotkanie – tym razem mikołajkowe.

Podczas zajęć dzieci robiły prace plastyczne, słuchały i śpiewały świąteczne piosenki, brały udział w konkursach, zabawach integracyjnych.

Największym jednak zaskoczeniem był worek pełen słodkości, który najprawdopodobniej zostawił Mikołaj dla naszych czytelników. :):):)

NA KOLEJNE ZAJĘCIA ZAPRASZAMY ZA 2 TYGODNIE- (17 GRUDNIA)sdc12131sdc12124sdc12112