PODSUMOWANIE KONKURSU „MOJA OZDOBA ŚWIĄTECZNA”

W konkursie organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Zabłudowie oraz przez Filie biblioteczne w Rybołach i Rafałówce pod hasłem: Moja ozdoba świąteczna” wzięły udział 24 osoby. Były to dzieci w przedziale wieku od lat 5 do lat 12.

W kategorii przedszkole – I miejsce zdobyła Julia Iwaniuk, która wykonała piękną choinkę z makaronów, natomiast w kategorii Szkoła podstawowa – laureatem została Wiktoria Rokicka. Praca Wiktorii to choinka składająca się z zielonych piórek.

WSZYSTKIM LAUREATOM ORAZ POZOSTAŁYM UCZESTNIKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY.