DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI – RAFAŁÓWKA

15.02.2017r. odbyło się pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Rafałówce. Nasz pierwszy wybór to „A ja Nie chcę być księżniczką”- Grzegorza Kasdepke.

Kto by pomyślał, że mała dziewczynka o imieniu Marysia może być aż tak straszliwym smokiem! Na pewno nie jej mama. I tata też nie. Ani babcia. Jedynie dziadek miał pewne podejrzenia. Rezolutna Marysia sprawi, że w rodzinnym domu zapanuje niezłe zamieszanie… Zabawna i przewrotna opowieść o tym, że mądrość jest ważniejsza od urody i że zawsze warto być sobą! …

Książka okazała się być interesującą lekturą nie tylko dla dziewczynek- przepiękne ilustracje, zabawna treść, jednym słowem bajka z pazurem.

Nasze potkanie otarło się również o temat Walentynek i uczestnicy DKK wykonali przepiękne kartki dla najbliższych.

Wszystkim czytelnikom gorąco polecamy książki Grzegorza Kasdepke i zapraszamy do naszych bibliotek.