WIOSENNIE

Kreatywne Soboty – 4 marzec 2017r. W naszej Bibliotece zagościła dzisiaj Wiosna !!! Za oknem mamy piękną pogodę a w bibliotece wiosenne nastroje. Nasze zajęcia miały charakter plastyczny, poprowadziła je Pani Mariola 🙂 Dzieci robiły własnoręcznie sowy, malowały ptaszki z masy solnej i świetnie się bawiły. Pani Mariola z pełnym profesjonalizmem przygotowała dzieci do zajęć. Każdy miał roboczy strój i zestaw kreatywny 🙂 Dziękujemy Pani Marioli za te zajęcia oraz wszystkim dzieciom- zdecydowanie dzięki Wam czujemy WIOSNĘ! Do zobaczenia za 2 tygodnie- 18.3.2017r.