CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

8 marca 2017r. bibliotekę w Rafałówce odwiedziły Przedszkolaki w ramach akcji „Cała Polska czyta Dzieciom”. Tym razem czytaliśmy książkę „Bobek, wyprawa i rzeczy w sam raz”- Beata Ostrowicka.

Drugi tom opowieści o Huberciku, znanym wszystkim małym Czytelnikom z książeczki: „Lulaki, pan Czekoladka i przedszkole”

Wycieczka do lasu to dla każdego małego podróżnika nie lada przygoda!
Zamiast przy stole, kanapki je się na łące, a na deser€“ są pyszne jagody prosto z krzaczka!
Mama pomaga trochę w szukaniu grzybów i nawet Kuba ma dzisiaj dobry humor. Hubert lubi takie wspólne wyprawy. I Bobek też.

Jest to kolejna książka z serii „Poduszkowce”, przeznaczona dla dzieci młodszych. W serii tej znajdziecie zbiory wierszy i krótkich opowiadań, w każdym z nich Mały Czytelnik spotyka się z nowymi bohaterami i nowymi tajemnicami do odkrycia!