DKK W RAFAŁÓWCE

3 i 10 marca br. w Rafałówe odbyły się spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem czytaliśmy i omawialiśmy książkę A. Chylińskiej – Zezia, Giler i Oczak. Jest to kolejna część opowieści o Zezi i Gilerze, w tej części pojawia się kolejny bohater- Oczak.

Zupełnie nowe przygody Zezi, nowi przyjaciele i nowy dom. W rodzinie Zezików duża zmiana. Pojawia się trzecie dziecko! Zezia Zezik, już trochę starsza, obserwuje swoimi dziecięcymi oczami dobrze nam znany świat i oczarowuje spostrzeżeniami. Opowieść o ciepłej i dobrej rodzinie – niby zwyczajna, a jednak niezwykle głęboka. Mądra, wzruszająca i zabawna. Dla dzieci i dorosłych.