DZIEŃ KOBIET W FILII BIBLIOTECZNEJ W RYBOŁACH

Dnia 8 Marca w filii bibliotecznej w Rybołach po raz pierwszy odbył się trochę już zapomniany( bo wyparty przez Walentynki )- Dzień Kobiet. Osobiście uważam, że jest to święto ważne jak każde inne , dające kobietom poczuć się wyjątkowo. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze , przy dobrej herbacie i kawie firmy Aurile, a to za sprawą Pani Ewy Guzyk, która poprowadziła całą imprezę. Oprócz degustacji Panie mogły się również dowiedzieć o wewnętrznej sile kobiet i o tym jak jest zbudowany kobiecy mózg. Nie obyło się bez pytań zarówno dotyczących sposobów parzenia kawy i herbaty, ale także na co należy zwracać przy zakupie tychże produktów. Czternastoosobowy zespół wspaniałych kobiet zadeklarował chęć uczestniczenia w podobnych spotkaniach i zapisania się do Dyskusyjnego Klubu Książek dla Dorosłych. 2,5 godzinne spotkanie dało paniom dożo pozytywnej energii na kolejne dni i miesiące.