MASZA W PRZEDSZKOLU – CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

27.03.2017r. w ramach Akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” nasza biblioteka kolejny raz odwiedziła przedszkole w Zabłudowie -grupę BIEDRONEK. Dziś czytaliśmy Masza i Niedźwiedź- Nie budzić do wiosny.
Późną jesienią Niedźwiedź szykuje się do zimowego snu. Aby zapewnić sobie spokój, wywiesza tabliczkę z napisem: „Nie budzić do wiosny”. Ten komunikat jednak nie jest do zaakceptowania przez Maszę, która koniecznie chce się pobawić ze swoim towarzyszem. Dziewczynka drażni pszczoły, demoluje chatkę i na wszelkie sposoby próbuje zwrócić na siebie uwagę. W końcu budzi Niedźwiedzia. Przeczytaj tę zabawną opowieść i poznaj szalone przygody Maszy i jej wyrozumiałego towarzysza!