WYCIECZKA NA MADAGASKAR

5.04. 2017 r. wraz z klasą III zabłudowskiego gimnazjum udaliśmy się na nietypową lekcję geografii. Na wycieczkę na Madagaskar zabrał nas ze sobą ARUN MILCARZ, reporter, podróżnik oraz pisarz, autor filmów dokumentalnych. Nasz gość od lat podróżuje z kamerą, by potem móc zrelacjonować swym odbiorcom chociaż kawałek przeżytych przygód czy życia codziennego mieszkańców odwiedzanych stron świata. Nawet zaginiony plecak czy skradziony aparat nie powstrzymały Aruna przed kontynuacją dalszej podróży, przed zrealizowaniem swego celu.

Wycieczkę na Madagaskar jak najbardziej uważamy za udaną.

Książka Aruna Milcarza „Czad. W poszukiwaniu straconego…” już wkrótce w bibliotece.