Głośne Czytanie – grupa BIEDRONKI

26.04  br. w przedszkolu w Zabłudowie odbyło się, już po raz kolejny, głośne czytanie dla najmłodszych. Tym razem dzieci wysłuchały opowiadania na podstawie kultowej bajki – „Masza i Niedźwiedź – obraz olejny”.

W spokojny zimowy dzień Masza i Niedźwiedź starają się znaleźć inspirację do malowania. Masza pożycza od niedźwiedzia płótno oraz farby, a następnie zaczyna rysować wszystkich mieszkańców lasów. W efekcie Masza przenosi swoją artystyczną wizję nie tylko na płótno, ale także na całą okolicę.

„Masza i Niedźwiedź” – to najpopularniejszy rosyjski animowany serial dla całej rodziny. Opowiada o przyjaźni Niedźwiedzia – byłego artysty cyrkowego i chuligańskiej Maszy, która podejmuje zabawy nie tylko z nim, ale z wszystkimi mieszkańcami lasu.