8-15 Maj Tydzień Bibliotek

Pozostało  3 dni ( !!!) do Tygodnia Bibliotek!  Już od poniedziałku zapraszamy wszystkich czytelników do wspólnego świętowania!Zaplanowaliśmy dla Was wiele atrakcji, spotkań, wystawę i wiele innych.

Szczegółowy harmonogram znajduje się na naszej stronie, ostatnie przygotowania trwają !

Zaczynamy wielkie odliczanie 🙂

Po raz czternasty Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja 2017 r., Tydzień Bibliotek – program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.Tegoroczna edycja Tygodnia Bibliotek 2017 odbywa się pod hasłem: „Biblioteka. Oczywiście!”.