Superowa Zakładka- eliminacje gminne

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy, Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku,Biblioteka Publiczna Powiatu Białostockiego oraz z Filia Biblioteczna nr 15, a także Starostwo Powiatu Białostockiego i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział Białystok ogłosiło konkurs na „Superową Zakładkę do książek”. Do końca kwietnia trwały eliminacje Gminne, w naszej bibliotece wygrały je Marysia Obuchowska i Paulina Całek. Zostaną one przekazane na eliminacje powiatowe.