HULAJNOGĄ I AUTOSTOPEM PO MONGOLII

Tomasz Jakimiuk – podróżnik, absolwent Politechniki Białostockiej, bohater spotkania w zabłudowskiej bibliotece, którego tytułem było: „Hulajnogą i autostopem po Mongolii”.

Czy za niewielką ilość pieniędzy w kieszeni można udać się w podróż, czy podróżowanie autostopem jest bezpieczne i czy warto mieć odwagę by marzyć… O tych zagadnieniach oraz o wyprawie do Mongolii naszego gościa, wysłuchała klasa VI Szkoły Podstawowej w Zabłudowie.

Tomasz Jakimiuk w bardzo ciekawy sposób przedstawił młodzieży relację ze swojej podróży. Zaprezentował rekwizyty przywiezione ze swoich wypraw, zachwycił publiczność swoim entuzjazmem w poznawaniu świata i zapewnił odbiorcom spotkania, że warto mieć marzenia i je realizować.

Spotkanie odbyło się w ramach trwania Tygodnia Bibliotek: Biblioteka. Oczywiście!