DKK – GADUŁA- Barbara Kosmowska

19 maja br., w bibliotece w Rafałówce odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Podczas zajęć omawialiśmy książkę Barbary Kosmowskiej- Gaduła.

O czym poczytamy w tomie Gaduła? O pewnej dziewczynce, która uwielbiała opowiadać i mówić, ale nie rozumiała, że czasem to bywa męczące. Dzieci w przedszkolu wręcz zaczęły jej unikać, aż do dnia, w którym okazało się, że Gaduła ma świetne pomysły i wymyśla najlepsze zabawy. W ten sposób wszyscy dowiedzieli się, że zawsze warto próbować, bo…

… podobnie jak inni bohaterowie naszej serii: Nieśmiałek, Nowa w przedszkolu, ChoroWitek, Sama, ArcyBolek czy Dokuczalska, k a ż d y  j e s t  w a ż n y!