GŁOŚNE CZYTANIE

23 maja 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zabłudowie odbyło się głośne czytanie dla klasy 0 Szkoły Podstawowej w Zabłudowie. Przedstawione zostały trzy bajki: „Nie pójdę z nieznajomym” – Dagmar Geisler, „Powiedz komuś!” – Elżbieta Zubrzycka oraz „Marysia. To moje” – Nadia Berkane. Przeczytane książeczki nawiązywały do różnych sytuacji, na które narażone mogą zostać dzieci w różnym wieku.

Nasze czytanie zakończone zostało zgaduj -zgadulą oraz słodkim akcentem w postaci cukierków.