Wycieczka do Książnicy Podlaskiej

23 Maja 2017 r. grupa młodzieży z Gimnazjum im. Grzegorza Chodkiewicza w Zabłudowie odwiedziła nową siedzibę Książnicy Podlaskiej. Wyjazd został zorganizowany dzięki współpracy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabłudowie (dyr. Janina Turecka), Biblioteki Publicznej Powiatu Białostockiego (Małgorzata Rokicka-Szymańska), Gimnazjum im. Grzegorza Chodkiewicza w Zabłudowie (Barbara Korolczuk, Małgorzata Kozłowska).

Wyjazd miał na celu zapoznanie młodzieży z działalnością i zbiorami Książnicy Podlaskiej. Młodzież pod opieką i przewodnictwem Pani Małgorzaty Rokickiej – Szymańskiej zwiedziła galerię, informatorium, wypożyczalnię, czytelnię zbiorów specjalnych (na prośbę uczestników odsłuchaliśmy utwory Elvisa Presleya). Po zwiedzaniu Książnicy Podlaskiej udaliśmy się do Kampusu UwB, zwiedziliśmy Uniwersyteckie Centrum Przyrodnicze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Internet
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie oraz filie biblioteczne w Rafałówce i Rybołach zapraszają do korzystania z darmowego dostępu do internetu w swoich placówkach. Pobierz regulamin korzystania z komputera w Naszej Bibliotece.
Nowości wydawnicze
Znajdź nas na facebook’u
Statystyki
Wyświetleń strony:
Darmowy licznik odwiedzin
Najnowsze komentarze
Darmowy Internet
Darmowy internet