O URODZIE – FILIA BIBLIOTECZNA W RYBOŁACH

W miniony poniedziałek – 5.06.2017 r., w filii bibliotecznej w Rybołach odbyło się spotkanie dotyczące typów urody i sposobów wydobywania piękna z każdej kobiety. Wykład poprowadziła znana już paniom z poprzedniego spotkania pani Ewa Guza , która w fantastyczny sposób pokazała triki , jakie może zrobić każda kobieta , aby poczuć się lepiej we własnej skórze. Nauczyła rozpoznawać typy kobiecej urody z podziałem na wiosnę , lato , jesień i zimę , pomogła każdemu w doborze kosmetyków i ubiorów stosownych do w/w podziału. Odbył się także krótki kurs makijażu dla chętnych uczestniczek. Kobiety po tym spotkaniu wyszły pewniejsze siebie , zadowolone i z większa dozą własnych atutów. Wszyscy otrzymali materiały szkoleniowe jak krok po kroku zrobić perfekcyjny makijaż.