Superowa Zakładka – Finał konkursu Powiatowego

14 Czerwca  br., w FB nr. 15 Książnicy Podlaskiej miało miejsce podsumowanie konkursu plastycznego powiatu białostockiego pt. „Superowa zakładka do książki”. Naszą bibliotekę w konkursie  reprezentowały (wygrały eliminacje Gminne) : Marysia Obuchowska i Paulina Całek. Obie dziewczynki zostały nagrodzone przez organizatora.  P.S:) Zapraszamy po odbiór nagród.

Na zdj.: Podsumowanie konkursu było połączone z spotkaniem autorskim z dr Zofią Olek- Redlarską pt. „Chmurki i humorki”

Organizator: Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku Starostwo Powiatu Białostockiego SBP Oddział Białostocki,

Sponsorzy:Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego Muzeum Wojska w Białymstoku, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, Białostocki Teatr Lalek, Wydawnictwa: „Veda,”„Literatura”, „Krytyka Polityczna”, „Akapit Press”, „Nasza Księgarnia”.