SPOTKANIE W RYBOŁACH

W minioną środę, czyli 12 lipca,  w filii bibliotecznej w Rybołach, odbyło się  kolejne spotkanie dotyczące wydobywania piękna z kobiecego ciała, tyle że tym razem dotyczyło perfekcyjnego makijażu oczu. Zainteresowanie tematem było spore, gdyż przybyły na nie panie, które wcześniej nie brały udziału w naszych spotkaniach. Prelegentką była znana już wszystkim Pani Ewa Guza, która pokrótce przypomniała wiadomości z poprzedniego spotkania a następnie przeszła do omawiania makijażu oczu. Tym razem więcej czasu poświęciliśmy praktyce. Każda z chętnych uczestniczek była malowana częściowo przez prowadzącą, a potem musiała sama odzwierciedlić to samo. Na zakończenie pani Ewa podsumowała, że grupa kobiet z Ryboł jest jedną z najzdolniejszych jakie dotychczas miała.