Konkurs na plakat „100 – lecie Odzyskania Niepodległości w naszej Małej Ojczyźnie

Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie zaprasza uczniów klas: VI lub VII szkół  podstawowych do wzięcia udziału w konkursie powiatowym  organizowanym przez Książnicę Podlaską im. Łukasza Górnickiego
w Białymstoku (Bibliotekę Publiczną Powiatu Białostockiego) i Starostwo Powiatowe w Białymstoku we współpracy ze Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich Okręgiem Podlaskim.

1 etap Gminny – prace należy przynosić do bibliotek w Zabłudowie, Rafałówce i Rybołach  do 4 października 2017r.

Link do Regulaminu Konkursu Powiatowego Plastyczno – Historycznego na plakat  „100 – lecie Odzyskania Niepodległości w naszej Małej Ojczyźnie”

regulamin-konkursu plastycznego na plakat-1