29 Wrzesień Zapowiedź

29 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania ogłoszony przez Polską Izbę Książki po raz pierwszy w 2001 roku, w cztery miesiące po rozpoczęciu kampanii społecznej
„Cała Polska czyta dzieciom”. Zachęcamy rodziców abyście wdrążali program codziennego głośnego czytania dzieciom w waszych domach , bo jest to najlepsza – i bezkosztowa – inwestycja w ich rozwój.

Nasza biblioteka oczywiście bierze udział w Akcji 🙂 Cyklicznie odwiedzamy Przedszkola i Szkoły Podstawowe, jednak tego dnia zaplanowaliśmy coś specjalnego 🙂