Katarzyna Zyskowska-Ignaciak- Spotkanie Autorskie

Autorka powieści obyczajowych i biografii spotka się 17.10.2017r.,o godz. 8.15

z czytelnikami w Zabłudowie.

Katarzyna Zyskowska-Ignaciak (ur. 1979), pisarka, absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka licznych powieści obyczajowych, m.in. trzytomowej serii „Upalne lato”, „Nie lubię kotów” czy „Wiecznej wiosny”, a także zbeletryzowanych biografii: Marii Skłodowskiej-Curie pt.„Zanim” oraz K.K. Baczyńskiego „Ty jesteś moje imię.