100 LAT STOWARZYSZENIA BIBLIOTEKARZY POLSKICH

W 2017 r. Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich obchodzi swój Jubileusz – 100. rocznicę powstania organizacji. To doniosłe wydarzenie dla kultury polskiej i całego środowiska bibliotekarskiego jest okazją do przypomnienia osiągnięć Stowarzyszenia, jego wkładu w kształtowanie dziedzictwa narodowego i rozwój polskiej myśli bibliotekarskiej…..”
[zapraszamy do zapoznania się z całą wypowiedzą przewodniczącej SBP Zarządu Głównego, Pani Elżbiety Stefańczyk: http://www.sbp.pl/100/artykul/?cid=17886&prev=1055]

Cztery przedstawicielki województwa podlaskiego (z-ca dyrektora Książnicy Podlaskiej w Białymstoku – Dorota Łuckiewicz, przewodnicząca SBP Okręgu Podlaskiego – Małgorzata Rokicka- Szymańska, przewodnicząca SBP Oddziału Łomżyńskiego – Wiesława Kłosińska, przewodnicząca Koła Łapskiego SBP Oddziału Białostockiego – Barbara Bajda) uczestniczyły w bogatym programie uroczystości jubileuszowych 100-lecia SBP w dniu 20 października 2017 roku w siedzibie Biblioteki Narodowej w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Internet
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie oraz filie biblioteczne w Rafałówce i Rybołach zapraszają do korzystania z darmowego dostępu do internetu w swoich placówkach. Pobierz regulamin korzystania z komputera w Naszej Bibliotece.
Nowości wydawnicze
Znajdź nas na facebook’u
Statystyki
Wyświetleń strony:
Darmowy licznik odwiedzin
Najnowsze komentarze
Darmowy Internet
Darmowy internet